Hołd dla Iwony Pągowskiej HOME | powrót na stronę startową AKTUALNOSCI | czyli najnowsze wieści o hodowli Sepis*PL O NAS | hodowla Sepis*PL - historia i plany KOCURY | czyli reproduktory hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KOTKI | czyli koteczki hodowlane hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KASTRATY | koty wykastrowane w Sepis*PL KOCIETA  | najmłodsze pokolenie Sepis*PL - kocięta na sprzedaż MIOTY | poprzednie mioty w Sepis*PL LINKI | czyli ciekawe miejsca w sieci KONTAKT | Zapraszamy do kontaktu z nami - Sepis*PL

kocięta

AKTUALNIE DOSTĘPNE KOCIĘTA

PL*Sepis APOLLO - czarny kocurek egzotyczny

PL*Sepis APOLLO EXO n - czarny kocur egzotyczny

ur. 17.05.2023

DOSTĘPNY na kolanka

RODOWÓD | GALERIA


Zasady nabywania kociąt z naszej hodowli:

Nie sprzedajemy kociąt do hodowli klatkowych, do sklepów zoologicznych, pośrednikom ani laboratoriom!

Wszystkie kocięta mogą opuścić hodowlę po ukończeniu przez nie minimum 16 tygodni życia ( NIGDY WCZEŚNIEJ !!! ) po odrobaczeniu, zaszczepieniu i zabiegu kastracji, całkowicie samodzielne i nauczone korzystania z kuwety.

Nabywca kociaka otrzymuje:
- rodowód,
- książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami i odrobaczeniami,
- mikrochip,
- szczegółową informację o żywieniu, pielęgnacji i opiece nad kociakiem
- wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu.

Z każdym nabywcą kociąt zawierana jest umowa przekazania kociaka.

Kocięta, które nie będą przeznaczone do hodowli (kociątka na kolanka / do kochania) będą poddawane zabiegowi wczesnej kastracji. Nie ma możliwości odebrania kocięcia niehodowlanego bez zabiegu kastracji/sterylizacji!!!

Kocięta można odebrać TYLKO osobiście przez nabywcę, w naszej Hodowli. Zastrzegamy sobie prawo osobistego sprawdzenia nowego domu zanim zdecydujemy się, że maluch będzie mógł tam zamieszkać. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przekazania kociaka w każdej chwili bez podania powodów. Ufamy naszym przeczuciom i jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości wobec nabywcy - kociak nie zostanie sprzedany.

Kategorycznie zabrania się dalszej odsprzedaży kociaka.
W przypadku takiej sprzedaży nabywca umyślnie łamie postanowienia umowy, licząc się z wszelkimi tego konsekwencjami.

W przypadku różnych wydarzeń losowych nabywcy chętnie pomożemy w znalezieniu nieodpłatnego nowego domu dla kota z naszej hodowli, niezależnie od tego ile czasu minęło od jego zakupu. Zdajemy sobie sprawę, że życie różnie się toczy, dlatego jeśli cokolwiek złego zdarzy się w życiu nabywców naszych kociąt - na pierwszym miejscu stawiamy dobro kociaka, a nie nasze lub nabywcy samopoczucie.

Ze wszystkimi nabywcami naszych kociąt pozostajemy w stałym kontakcie. Chcemy wiedzieć w jakich warunkach będzie żyło kociątko z naszej hodowli, chętnie odwiedzimy go w nowym domu. Chętnie też udzielimy wszelkich wskazówek i pomożemy rozwiązać problemy związane z posiadaniem tej pięknej rasy. Każda informacja, nawet z pozoru błacha, może mieć dla nas kluczowe znaczenie jeśli chodzi o hodowlę i rozwój danej linii, dlatego będziemy wdzięczni za informacje o maluchach i ich rozwoju.

Hodowla kotów egzotycznych Sepis*PL

Marta Borkowska
Dąb Mały, (87-815 Smólnik), Polska

+48. 660 667 926
sepispl@gmail.com

Ostatnia aktualizacja:

Webdesign: Marta Borkowska - SEPIS Project
2005 - © Sepis*PL