Hołd dla Iwony Pągowskiej HOME | powrót na stronę startową AKTUALNOSCI | czyli najnowsze wieści o hodowli Sepis*PL O NAS | hodowla Sepis*PL - historia i plany KOCURY | czyli reproduktory hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KOTKI | czyli koteczki hodowlane hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KASTRATY | koty wykastrowane w Sepis*PL KOCIETA  | najmłodsze pokolenie Sepis*PL - kocięta na sprzedaż MIOTY | poprzednie mioty w Sepis*PL LINKI | czyli ciekawe miejsca w sieci KONTAKT | Zapraszamy do kontaktu z nami - Sepis*PL

Witamy!

Witamy na stronie hodowli kotów egzotycznych i perskich - Sepis*PL. Jesteśmy niewielką, domową hodowlą, pełną miłości do zwierząt i do najpiękniejszych kocich ras - kotów egzotycznych i perskich. Persy, a później ich krótkowłosi kuzyni - egzotyki, ze swoją ujmującą ekspresją, przepięknymi, hipnotyzującymi oczami, delikatnością i spokojem, są naszym życiem i spełnieniem wieloletnich marzeń...

Nasza hodowla istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w naszym ukochanym kolorze NIEBIESKIM i CZARNYM. Wszystkie nasze koty mieszkają z nami jako pełnoprawni członkowie rodziny, wychowują się z nami, naszymi psami i wesołym dzieckiem, które uwielbia je nosić i przytulać. Chciałabym, by w nowych domkach nasze wypieszczone kocięta miały równie dobre warunki, dlatego dokładam wszelkich starań, by takie domki wybrać. Proszę więc wszystkich zainteresowanych kociętami Sepis*PL o kilka informacji o sobie i posiadanym doświadczeniu w opiece nad tą rasą.

Zapraszam do zapoznania się bliżej z naszymi czworonożnymi domownikami za pośrednictwem tej strony...


Co nowego?

10 V
2020

Nowe zdjęcia maluszków z miotu T już na stronie...
Zapraszam na stronę maluszków


14 IV
2020

Mamy nowe kocięta!!!
Przyszedł na świat kolejny miot po Tadziku :) Powitaliśmy miot kociąt egzotycznych T Sepis*PL przyszedł na świat. Rodzicami zostali nasz nowy kocurek Kis’ Herbas Bluesmaker of Sepis i nasza Fryga, czyli - PL*Sepis RACHEL GREEN. Fryga zrobiła nam ogromną niespodziankę i obdarowała nas dziewczynkami w kolorze niebieskim :) Wkrótce więcej informacji...

22 III
2020

Nowe zdjęcia kociąt!
Zdjęcia kociąt egzotycznych z miotu S już w ich galeriach na stronie kociąt


25 II
2020

Mamy kocięta!!!
Jest mi bardzo miło ogłosić, że w hodowli Sepis*PL przyszedł na świat nowy miot kociąt egzotycznych. Rodzicami zostali nasz nowy kocurek Kis’ Herbas Bluesmaker of Sepis i mama poprzedniego miotu - HIGHWAY TO HELL of Royal Angel*CZ. Wszystkie maluszki są krótkowłose, w kolorze czarnym. Więcej informacji wkrótce...

09 XI
2019

Nowy mieszkaniec Sepiskowa!
Z wielką radością pragniemy poinformować Was, że od dziś mieszka z nami nasz kolejny kocurek hodowlany. Przyjechał do nas z Wilna, ma 7 miesięcy i już nas sobą zauroczył :) Długo szukaliśmy kocurka, który będzie pasował do naszych kotek, a dodatkowo będzie niósł tylko krótki włos (będzie homozygotą). I Blusik właśnie taki jest!Grazina, thank You so much for this big babyboy! He has super character, it is a pleasure to have him here!
I am forever gratefull for Your trust and for sharing Your precious lines with us :)

Kis’ Herbas BLUESMAKER of Sepis

ojciec: GC KIS’ HERBAS GORILLAZ
matka: KIS’ HERBAS BLONDIE

22 IX
2019

Wystawa TICA w Warszawie
Wspaniały debiut Chandlera i Rachel na wystawie TICA. Krótko mówiąc, pozamiatliśmy ;) Chandler został One Show Double Grand Champion, zaliczając 11 z 12 możliwych finałów i zwyciężając w jednym jako Best Cat All Breed! Relacja z wystawy: tutaj


27 VII
2019

Trochę czasu minęło...
Nasze maluszki to już całkiem poważne persiki, mamy już stałe ząbki i piękne futerko. Ross wyjechał już do nowego domku, pozostała trójka maluszków - Chandler, Joey i Monica - nadal czeka na swój wymarzony domek. Nowe zdjęcia i filmik każdego dostępnego maluszka już w ich galeriach. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.


27 IV
2019

Mamy już 10 tygodni!


15 III
2019

Nasze 8-mio tygodniowe maluszki z miotu R :)

08 II
2019

Nasze maluszki mają już 3,5 tygodnia i własne imiona :)
Tematem dla miotu R są F.R.I.E.N.D.S ! Można już kontaktować się w sprawie rezerwacji kocurków.


04 II
2019

Miot R ma już niemal 3 tygodnie :)
To wielka przyjemność obserwować jak pięknie się rozwijają:


29 I
2019

Gapią się!
Moje Rrrrr kociaki właśnie otwrzyły oczka! Zaczęły się nieporadne wędrówki po porodówce, niedługo czeka je przeprowadzka do większego i jaśniejszego lokum, a tymczasem, zobaczcie jak urosły:


27 I
2019

Nowe maluszki w Sepis*PL!
W połowie stycznia powitaliśmy na świecie kolejny miot w naszej hodowli. Przyszła na świat piątka czarnych maluszków - 2 koteczki i 3 kocurki. Rodzicami zostali nasz czarny egzotyk PL*Sepis Never Let Go (Niuniuś) i czarna persiczka Highway To Hell of Royal Angel*CZ. Maluszki pięknie rosną, mama zajmuje się nimi wzorowo, a kocie oseski lada dzień otworzą oczka.

Więcej informacji na stronie kociąt.

Oczywiście, zgodnie z nasza polityką hodowlaną, żadne z tych kociąt nie jest jeszcze dostępne! Musimy poobserwować ich rozwój i zobaczyć które jak rokują, wtedy dopiero zdecydujemy o ich dostępności.


2 I
2019

Nowy rok - nowe zdjęcia :)
Korzystając z chwili wolnego czasu udało msię zmobilizować i zrobić małą sesję Sepisiakom. Nowe zdjęcia zdobią już galerię Niuniusia, jego córek - Jejutka i Pandy, mamy Pandzi - Ciri oraz czarnej persiczki Mimi. Zapraszam do ich galerii :)

9 XII
2018

Wystawa w Łodzi...
Kolejny rok gościmy z sepiskowymi kotami na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Łodzi. Tym razem na wystawę pojechał Niuniuś (PL*Sepis NEVER LET GO) i jego córeczka Jejutka (PL*Sepis OH YEAH!). Myślę, że poszło całkiem nieźle, oba koty miały konkurencję do pokonania w walce o Nominację do BIS i oba tego dokonałuy. W finałach niestety musiały uznać wyższość Ragdoli, jednak bardzo mnie cieszy 1 głos oddany na Niunia w BIS. Fajnie było spotkać starych i nowych znajomych "persiarzy" i oderwać się od pracy przy komputerze :)4 XII
2018

Nadrabiam zaległości po raz kolejny...
Ciężko znaleźć czas by być na bieżąco... Na szczęście FB pomaga, ale i tutaj trzeba od czasu do czasu uaktualnić pewne informacje.

Do nowego domku pojechały już Polcia, Pinuś i Bessinka... Strasznie pusto się tu bez nich zrobiło... Ale chyba nam się poszczęściło i trafiły do świetnych domków, gdzie są kochane i rozpieszczane jak należy :)


PL*Sepis OH BABY! PL*Sepis OH YEAH!Planujemy kolejny miot w naszej hodowli, mamy nadzieję, że wiosną lub latem pojawią się czarne, a jak natura pozwoli może i niebieskie maluszki. Więcej informacji na stronie kociąt...

7 IX
2018

Nadrabiam zaległości...
Praca zawodowa i mnóstwo domowych i hodowlanych zajęć spowodowały, że nie miałam nawet chwili, by zająć się stroną internetową mojej hodowli. A trochę nowości się pojawiło, dlatego wreszcie mogę to nadrobić.

Po pierwsze - dziewczynki z miotu "O" Sepis*PL mają już 3 miesiące!


PL*Sepis OH BABY! PL*Sepis OH YEAH!Po drugie - zaktualizowałam galerie naszych kotek, Panda Pers GARDENIA of Sepis, Marmis YEAH BABY! of Sepis oraz nasza najmłodsza królowa - Highway To Hell of Royal Angel*CZ. Zajrzyjcie do ich galerii :)


Highway To Hell of Royal Angel*CZ Highway To Hell of Royal Angel*CZPo trzecie, a może i nawet najważniejsze... Mamy nowy miot! Powitaliśmy na świecie miot P Sepis*PL, po Niuniu i Ciri (PL*Sepis Never Let Go i Panda Pers GARDENIA of Sepis). Mamy trzy cudne maluszki, które skończyły właśnie 8 tygodni. Zapraszam na stronę kociąt po więcej informacji!


PL*Sepis OH BABY! PL*Sepis OH YEAH! PL*Sepis OH YEAH!

15 VI
2018

MAMY KOCIĘTA!!!
Miot O Sepis*PL przyszedł na świat! Rodzicami zostali PL*Sepis Never Let Go (Niuniuś) i Marmis Yeah Baby! (Bibi). Wejdź na stronę kociąt po więcej informacji...


23 V
2018

Nowa koteczka w Sepis*PL!
Z wielką radością przedstawiam naszą nadzieję w hodowli - nowa koteczka! Wbrew wszelkim przeciwnościom losu, dotarliśmy do Brna, skąd przywieźliśmy nasze nowe cudeńko! Dziękuję Petra, za ogromne zaufanie i wielkie serce jakim nas obdarzyłaś powierzając nam to maleństwo. I dziękuję za wychowanie i zsocjalizowanie tej mruczącej kuleczki :D !!!

Poznajcie ją więc:

HIGHWAY TO HELL of Royal Angel*CZ

ojciec: GIC IT*Oscar del Falco d’Oro JW (IC Diciotto Carati Goldrake & Sybarit Odilia)
matka: IC Wish Come True del Falco d’Oro JW (Pistacchio del Falco d’Oro & Vispa Teresa del Falco d Oro)

5 XI
2017

Wystawa w Łodzi
Niuniuś - PL*Sepis NEVER-LET-GO!, debiut w klasie otwartej w Łodzi 05.11.2017
sędzia: Jaroslav Panek, CZ
ocena: Ex1, CAC, NOM BIS (1 głos w BIS)

Debiut wystawowy małej Cirinki Panda Pers Gardenia wystąpiła pierwszy raz w klasie kociąt 4-7 miesięcy!
sędzia: Cristiano Federico Sandon
ocena: Ex1, niestety przegrałyśmy nominację z sobotnią zwyciężczynią BIS, piękną ragdollką

Ale malutka prezentowała się cudnie, dostałyśmy piękną notę sędziowską, z serduszkami. Thank You so much, Cristiano Federico Sandon for Your nice words about her! It was big pleasure to be judged by You :) I przyznaję, niezwykle miło było znów przygotować persa do wystawy :) Nie robiłam tego od lat, ale sprawiło mi to ogromną przyjemność, tym bardziej, że efekt tej pracy był moim skromnym zdaniem bardzo dobry

26 VIII
2017

Nowy domownik!
Dziecko - niespodzianka - CIRI - Panda Pers Gardenia :) Wstając rano tego sierpniowego dnia nie sądziłam, że tak pięknie się ten dzień zakończy! Przyniosłam "pracę do domu" :) Miła sesja w zaprzyjaźnionej hodowli zakończyła się miłością od pierwszego wejrzenia i nie mogło być inaczej - wróciłam do domu z nadbagażem ;)

Mam więc ogromną przyjemność przedstawić nową Sepiskę, taki powrót do korzeni, klon 12-letniej IC Zety Bagira*PL, założycielki hodowli Sepis*PL... Pani Zdzisiu, nawet Pani nie wie jak dużo radości i pozytywnej energii dała mi ta mała kruszynka! DZIĘKUJĘ!!! .

13 X
2016

Wieści wystawowe...
Wspaniałe wieści od opiekunów naszych kociąt. Najpierw siostrzyczka NiuNiusia: PL*Sepis N'FORGET-ME-NOT (Mini) mieszkająca w Belgii. Debiutowała tego samego dnia co jej czarny braciszek, ale miała trochę więcej szczęścia od niego, bo wywalczyła BEST IN SHOW KITTENS 6-9 months! Jestem z niej taka dumna!!!

I starszy brat Mini - CH PL*Sepis MY DARTH VADER (Waderek/Any) - na wystawie w Duisburgu wywalczył Special Prize, BEST IN SHOW i.... BEST OF BEST longhair!!!

Thank You soooo much Dear Julie and Dear Ute & Hans for taking so great care of my babies :)


6 X
2016

Wystawa w Łodzi
Po dłuższej przerwie koty z Sepis*PL powróciły na ringi wystawowe. Do Łodzi pojechały nasze czarnuszki: Niuniuś - PL*Sepis NEVER LET GO i o miesiąc starsza Bibi - Marmis YEAH BABY!. Oboje startowali w klasie kociąt 7-10 miesięcy, więc konkurowali ze sobą. Bibi dostała piękny opis i Ex1, przegrywając nominację z NiuNiusiem, który w oba dni pięknie prezentował się w Panelu BIS, ulegając niestety pięknej Ragdollce głosami 2:1. Było blisko :)

11 X
2016

Nowy domownik!
Z wielką radością mogę nareszcie pochwalić się nowym domownikiem w Sepis*PL! Przedstawiam wam przyszłą żonę naszego NiuNiusia: Marmis YEAH BABY! of Sepis 11 (396 kB) YEAH BABY! to córeczka mieszkającej w Serbii, pochodzącej z naszej hodowli, czarnej egzotyczki PL*Sepis HELL YEAH! (córki PL*Bagira YETI of Sepis i IC ZETA Bagira*PL) i cudnego cętkowanego TICA CH D'Eden Lover Spoke of Marmis (D'Eden Lover Jurrassic & CFA GC GP NW RW D'Eden Lover Cookie of Wishes). Ogromnie się cieszę, że udało mi się wrócić do linii Zetkowej i doczekałam się dziewczynki po Helci i TICA CH D'Eden Spooke of Marmis.

Bracia z poprzednich miotów tej pary:

urban (27 kB) unlimited (38 kB) voodoo (27 kB)

Mam nadzieję, że świetnie odnajdzie się w naszym stadzie i razem z Niuniusiem da wkrótce wspaniałe dzieci :)


Slavica & Milan, thank You for loving Helcia and taking so good care of her,
and thank You for letting me have her babygirl!

It is so great to have such friends around the world like You!

yeah_lotnisko (185 kB)

18 IX
2016

Waderek Show News
Czarny kocurek egzotyczny - CH PL*Sepis MY DARTH VADER (Waderek/Anakin) ma na swoim koncie kolejny wspaniały wystawowy wynik!

Kalkar (Germany), 11.9.2016
BEST IN SHOW
1.PLACE in a ring
with 8 cats, allbreed, neutered and not neutered !!!

Hamm (Germany), 17.9.2016
BEST IN SHOW
SPECIAL PRICE
BEST OF BEST!!!


To cudowne, kiedy ukochany maluszek trafia do tak kochającego domu jaki dali jej Ute i Hans! Dziękuję za opiekę i piękne przygotowywanie Waderka/Anakina do rywalizacji wystawowej :) Jestem z niego bardzo dumna!

Archiwum: kliknij


!!! NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODÓW FIFe !!!

Hodowla kotów egzotycznych i perskich Sepis*PL

Marta Borkowska
Dąb Mały, (87-815 Smólnik), Polska

+48. 660 667 926
email: sepispl@gmail.com
Facebook - sepispl

Ostatnia aktualizacja:

Webdesign: Marta Borkowska - SEPIS Project
2005 - © Sepis*PL