Hołd dla Iwony Pągowskiej HOME | powrót na stronę startową AKTUALNOSCI | czyli najnowsze wieści o hodowli Sepis*PL O NAS | hodowla Sepis*PL - historia i plany KOCURY | czyli reproduktory hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KOTKI | czyli koteczki hodowlane hodowli kotów perskich i egzotycznych Sepis*PL KASTRATY | koty wykastrowane w Sepis*PL KOCIETA  | najmłodsze pokolenie Sepis*PL - kocięta na sprzedaż MIOTY | poprzednie mioty w Sepis*PL LINKI | czyli ciekawe miejsca w sieci KONTAKT | Zapraszamy do kontaktu z nami - Sepis*PL

archiwum

10 IX
2016

5 miesięcy
Nasze maleństwa to już całkiem poważne kocie podrostki.
Niuniuś, czarny chłopczyk, zostaje z nami. Zostanie naszym reproduktorem i wiążemy z nim duże nadzieje, że przekaże swoją świetną budowę, a także (a może przede wszystkim) fantastyczny charakter.
Mini, niebiesko-kremowa koteczka, właśnie wyjechała ze swoją nową pańcią do Belgii, do hodowli La Jonquiere. Trzymamy mocno kciuki za jej sukcesy wystawowe i hodowlane!
A Pipi, czarna szylkrecia na razie jeszcze zostaje z nami. Być może będzie dostępna wkrótce.

25 VI
2016

12 tygodni
Nowe zdjęcia w galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)
N

2 VI
2016

9 tygodni
Nowe zdjęcia w galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)

25 IV
2016

Miot N ma już miesiąc!
Zapraszam do uzupełnionych galerii wszystkich N-maluszków na stronie kociąt :)

17 IV
2016

Mini i Niuniuś
Nasze maleństwa w akcji ;)


09 IV
2016

Nowe zdjęcia maluszków
16 dniowe kociątka Sepisiątka :)

07 IV
2016

Gapią się :)
Nareszcie możemy spojrzeć sobie w oczy :) Wielkanocne Zajączki otworzyły oczki i bacznie obserwują nowy świat. Lada moment zaczną biegać i rozrabiać, ale na razie są urocze i słodziutkie, że możnaby godzinami patrzeć jak śpią :)

26 III
2016

"Wielkanocne Zajączki" czyli miot N Sepis*PL!
Te małe stworki skupiły wczoraj całą moją uwagę... Dziś możemy już cieszyć się sobą i Świętami! Przedstawiam kolejne pokolenie Sepis*PL, ostatnie dzieci z pary PL*Bagira FRODO of Sepis and our PL*Sepis KEEP GOING BABY! Mamy czarnego kocurka i dwie szylkretowe dziewczynki! Więcej już wkrótce...
1 (92 kB)

12 IX
2015

PL*Sepis LIMITED EDITION...
Edziu cudownie się rozwija. Ma już prawie 1,5 roku a ja wciąż nie mogę przestać go podziwiać :)

10 IX
2015

Waderek wyrusza w świat...
Dziś najmłodszy Sepisiak rusza w swoją pierwszą długa podróż do Duisburga ze swoją nową panią - Ute, która przyleciała specjalnie po niego by poznać nas osobiście (za co jej ogromnie dziękuję, to wielka ulga przekonać się, że ktoś poza mną tak mocno kocha mojego czarnego skarbeczka) :)

A to ostatnie zdjęcia Waderka w Sepiskowie...

14
sierpnia
2015

Waderek - 6 tygodni
Szaleństwa ogródkowe :)
62 (350 kB) 50 (424 kB) 42 (354 kB) 35 (334 kB)

12
sierpnia
2015

Mały groźny kotek ;)
Ten jedynak okręcił nas wokół najmniejszego pazurka, jak prawdziwy Darth Vader używa swojej Mocy, żeby postawić na swoim :) Ale jak można się oprzeć temu kociakowi?

 

3
sierpnia
2015

Waderek - 1 miesiąc
Całkiem poważny Pan Kociak rozpoczyna poznawanie świata na swoją łapkę :)
31 (435 kB)

28
lipca
2015

4 tygodnie...
18 (328 kB) 17 (414 kB) 16 (350 kB)

23
lipca
2015

3 tygodnie...
13 (279 kB) 14 (249 kB) 15 (297 kB)

16
lipca
2015

Socjalizacja...
Waderek rośnie i poznaje wielki świat :)

30
czerwca
2015

KOCIĘTA!!!
Może nie powinnam się tak wcześnie dzielić nowinkami, ale nie mogę się powstrzymać. Dziś rano, Pchełka (PL*Sepis KEEP GOING BABY!) urodziła ślicznego jedynaka (oczywiście chłopak, a jakże...) w prezencie na naszą rocznicę ślubu. Niniejszym przedstawiam wam najmłodszego Sepisiaka - PL*Sepis My Darth Vader czyli Waderek, w pierwszej godzinie po tej stronie brzuszka!

Wojtuś oglądał cały poród, i szeptem mówi "Pchełka urodzi małego kotka... I będę go kochał..."

10
czerwca
2015

Spoczywaj w Pokoju Iwonko... [*]
iwonka (301 kB) Rankiem 10 czerwca 2015 roku świat felinologii poniósł ogromną stratę.
Odeszła od nas cudowna osoba i światowej sławy hodowczyni kotów perskich i egzotycznych, Iwona Pągowska, hodowla Bagira*PL. Iwona stoczyła krótką, lecz wyczerpującą walkę z rakiem, niestety przegraną... Do końca jednak pozostała sobą, martwiąc się nie o to, że odchodzi, ale o swoich bliskich i swoje koty...

Iwonko, dziękuję za Wszystko!
Byłaś cudowną Przyjaciółką, moim Mentorem, Bratnią Duszą...
Nie mogę się pogodzić z Tym, że Ciebie już tutaj z nami nie ma...
Spoczywaj w spokoju Kochana...
Jeszcze się spotkamy i pogadamy, ale już w lepszym miejscu...
Śniłaś mi się całą noc, uśmiechnięta i spokojna, jak dawniej...
Taką właśnie Cię zapamiętam!


Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać - zapraszam na mój Hołd dla Iwony Pągowskiej...

6
grudnia
2014

Wystawa w Warszawie!
Jestem ogromnie dumna mogąc podzielić się wynikami sobotniej wystawy kotów rasowych w Warszawie Po niemal 2 latach przerwy Sepis*PL znów zagościło na wystawowych ringach! Zabrałam niebieskiego kocurka Edzia - PL*Sepis LIMITED EDITION, który był wystawiony w klasie kociąt 4-7 miesięcy. Wynik? :) Ex1, NOM BIS & BEST IN SHOW Kitten 4-7 months!!! To był wyjątkowo pracowity dzień, bo równolegle miałam też studio fotograficzne podczas tej wystawy, ale bardzo się ciesze, że zdecydowałam się wystawić Edzia. Dzięki temu mogłam choć przez chwilę porozmawiać z innymi hodowcami, bardzo miło było ich spotkać i cieszyć się wystawą tak jak zwykle...

15
listopada
2014

Pożegnanie...
Dziś miało być zupełnie inaczej... Ale los miał inne plany... Dziś Najważniejszą Gwiazdeczką jest Dafcia... Już tylko Gwiazdeczką... Bo dziś nas opuściła... Moja pierwsza wspaniała wymarzona persiczka... Kotka, dzięki której poznałam dreszcz emocji i sukces zwycięstwa na wystawach... Dostojna i piękna...

Od kilku lat na zasłużonej kociej emeryturze mieszkała z moimi Rodzicami, którym ogromnie dziękuję za wspaniałą opiekę i miłość do Niej do jej ostatnich chwil...

Będzie nam Ciebie brakowało...
Spij spokojnie, Dafciu [*]...
jeszcze kiedyś się spotkamy...

CH Dafne z Kocińca*PL
24.09.2004 - 15.11.2014
dafa1 (82 kB)

14
listopada
2014

Czas pędzi i maluszki mają już 3,5 miesiąca!
Nawet nie wiem kiedy to minęło... Z uroczych słodziutkich kuleczek chłopaki przeistoczyli się w równie urocze tupiące tornado :) Cudownie mruczą całe noce do ucha i korzystają z każdej możliwości wdrapania się na kolana osobnika siedzącego przy komputerze... Trzej kawalerowie... tak podobni ale jednak zupełnie inni, choć każdy ma coś takiego, co roztapia serducha... Nie wiem jak ja się z nimi pożegnam, ale czas leci... Obejrzyj galerie wszystkich chłopców tutaj: kliknij! Zapraszam!

14
września
2014

Rośniemy!
Dzieci Frodzia i Pchełki coraz większe... Uzupełnione galerie każdego kociaka już na stronie kociąt: kliknij! Zapraszam!

26
sierpnia
2014

Synuś z tatusiem...
Wieczornie, spokojnie...

22
sierpnia
2014

Miesiąc!
Całkiem poważne małe koty na swojej studyjnej sesji: kliknij!

22
lipca
2014

Nowe fotki maluszków
Mała sesja na trawce :) Więcej: kliknij! Zapraszam!

22
lipca
2014

Miot L ma już 3 tygodnie!
Chłopcy zachwycają mnie każdego dnia coraz bardziej :)

22
lipca
2014

KOCIĘTA!!!
Trzecie pokolenie z przydomkiem Sepis*PL już na świecie!
Wczoraj powitaliśmy kocięta po naszej niebieskiej Pchełce - PL*Sepis KEEP GOING BABY! i rudym kocurku PL*Bagira FRODO of Sepis (po PL*Bagira Buffon i Falco D'oro Rosalina of Bagira)!
Mamy 3 cudownych, silnych i bardzo obiecujących w typie, wyrównanych chłopców.

Zdjęcia naszych kocurków (wykonane w 4 godziny po ich narodzinach) już na stronie kociąt! Zapraszam!

2
listopada
2013

Nowe fotki...
Dodaliśmy nowe zdjęcia Hell Yeah i Frodo.

26
sierpnia
2013

To już 2 lata!
Dwa lata temu nasze życie nabrało zupełnie nowego znaczenia :) Odkąd pojawił się na świecie nasz syn zwykłe rzeczy odkrywamy na nowo :) Nie wyobrażam sobie, jak mogliśmy żyć bez Niego :) Wojtusiu, sto lat Słoneczko!

14
sierpnia
2013

Nowy domownik!!!
Z ogromną radością śpieszymy donieść, że w Sepiskowie pojawił się nowy kocurek, tym razem w kolorze RUDYM!!! Rudzielec to PL*Bagira FRODO of Sepis, synek fantastycznej rudej włoskiej kotki - Falco D'oro Rosalina of Bagira (IC Diciotto Carati Goldrake x IC Pepsi del Falco d'Oro JW) i niebieskiego bikolora o obłędnej budowie - PL*Bagira Buffon (Ormeryds Lars Lonndahl of Bagira x CH PL*Bagira Mala Mi). Mamy nadzieję, że gdy przyjdzie jego czas to godnie zastąpi Yetisia :)

Iwonko, brak mi słów by podziękować za tego rudzielca :D

06
czerwca
2013

Rośniemy!
Pchełka ma już 3 tygodnie i bezustannie zachwyca nas swoim rozwojem :)

06
czerwca
2013

Wspaniałe wieści zza oceanu!
Cudowne wieści dotarły do nas z Brazylii, gdzie mieszka koteczka z pierwszego miotu naszej Zetki, siostra Kurczaka - PL*Sepis AND I'M THE ONE - Aina. Otóż nasza egzotyczna bikolorka wydała na świat NIEBIESKOOKIEGO niebieskiego vana - DeMorCats Blue Dior!!! Ogromnie się cieszymy, że Zetka jednak poniosła dalej ten wyjątkowy gen i gratulujemy hodowczyni!

28
maja
2013

Pchełka ma już 2 tygodnie!
Już od paru dni obserwuje świat otwartymi ślicznymi oczkami :) Mam nadzieję, że nadal będzie się rozwijać tak cudownie jak do tej pory! Bo swoim wyglądem zachwyca mnie w każdej minucie swojego życia :)

21
maja
2013

Już jest!!!
Z ogromną radością śpieszymy donieść, że powitaliśmy na świecie kolejny miot w hodowli Sepis*PL! Tym razem, po raz pierwszy mamą została nasza niebieska koteczka - PL*Sepis GOOD 2 BE BACK! Frania okazała się cudowną mamą, szybko uporała się z porodem i wspaniale opiekuje się swoją niebieską dziewczynką! Więcej informacji i zdjęć już wkrótce...

27
kwietnia
2013

Wiosna wiosna...
Nadeszła wreszcie wiosna! Jak miło przesiadywać większość dnia grzejąc się w kwietniowym słonku :)
Oczywiście to koty, bo my ciężko pracujemy w ogrodzie, by odgruzować go po długiej zimie... Ale jest pięknie :)

17
kwietnia
2013

Lelusia znalazła szczęśliwy domek!
Dziś do nowego domku, do Koszalina, wyjechała nasza słodka jedynaczka Elusia - PL*Sepis EXTRA SPECIAL. Zamieszkała z Panią Alicją, z którą zaprzyjaźniła się od pierwszej chwili, ku naszej ogromne jradości! Szczęśliwego życia słodka Leluniu! Alu, dużo radości życzymy z tą ślicznotką!

Lelu przed wyjazdem miała jeszcze krótką sesję fotograficzną przed wyjazdem, którą prezentujemy poniżej:

26
stycznia
2013

Wystawa EKKR w Warszawie
Wybraliśmy się tam z naszymi dwiema solidkami - niebieską Franią - PL*Sepis GOOD 2 BE BACK, oraz z czarną Helcią - PL*Sepis HELL YEAH!. Obie otrzymały swoje certyfikaty CAC oraz bardzo ładne opisy. Obie dziewczynki czarowały swoim fantastycznym okiem, zarówno w kształcie jak i (a może przede wszystkim) w kolorze, a także świetnym osadzeniem ucha (szczególnie Helcia), co jest szczególnie ważne i widoczne u egzotyka, bo nie można tutaj żadnej drobnej niedoskonałości "przykryć" futerkiem. Helcia trafiła w walce o nominację na piękną, niemal 4-letnią persiczkę w ślicznym futrze. Sędzia Veikko Saarela (hodowca persów i egzotyków pod przydomkiem Mimosan) długo się zastanawiał nad wyborem. Spośród 7 kotów kategorii I umiejscowił Helcię na 6 (mówiąc, że to przykro stawiać tak piękną egzotyczkę na tak niskim miejscu, ale konkurencja jest wyjątkowo mocna, a na Helcię przyjdzie jeszcze czas jak się jeszcze troszkę rozrośnie), a rywalkę na 5 miejscu w swoim "mini BISie". Frania również zrobiła duże wrażenie na Yan Roca-Folch'u. Wywalczyła nominację do Best In Show :) I mimo, że w BISie uległa rywalce Helci, to uważamy tą wystawę za bardzo udaną :)

21
stycznia
2013

Malaga, Helcia i Frania - studyjnie...
Ciąg dalszy sesji :) Więcej w galeriach tych dziewczynek!

11
stycznia
2013

Isiaczek studyjnie...
Wreszcie udało mi się zmobilizować (korzystając z drzemki Wojtusia) i rozstawić nasze domowe studio Nowych fotek doczekała się Isiulka, a także kilka dorosłych dziewczynek, których fotki niebawem na stronie. Na razie - najmłodsza w sepiskowej rodzinie - PL*Sepis ISN'T SHE LOVELY.

8
stycznia
2013

Na ten nowy rok - Malaga...
Malaga, która mieszka z nami już od pół roku wreszcie doczekała się paru fotek, więc prezentujemy je tutaj :) Mam nadzieję, że nadal będzie się tak pięknie rozwijać!

1
grudnia
2012

Helcia w Warszawie...
Nasza 10 miesięczna czarna perełka PL*Sepis HELL YEAH! przy okazji naszej pracy pojechała z nami na wystawę EKKR w Warszawie. Otrzymała piękny opis i choć przy nominacji przegrała z dojrzałą i utytuowaną przepiękną persiczką, dla nas ciągle jest niemal ideałem egzotyka :) Oto kilka ujęć z jej sesji.

6
października
2012

Jesień w Sepiskowie...
Z przyjemnością prezentujemy fotki naszej ekipy w jesiennej scenerii:

1
września
2012

Plenerowo...
Z przyjemnością prezentujemy fotki naszej ekipy na słoneczku:

26
sierpnia
2012

To już rok...
Nasz Wojtuś, nasze Słoneczko, ma już roczek :) Strasznie szybko zleciał ten czas... Dopiero co powitaliśmy go po tej stronie brzuszka, a on już biega po trawce i śmieje się w głos...

12
sierpnia
2012

Nowa dziewczynka!
W Sepiskowie zawitały pręgi :) Doczekaliśmy się wreszcie własnej, pręgowanej egzotysi :) Zamieszkałą z nami śliczna i rozmruczana PL*Bagira MALAGUENA OF SEPIS, cętkowana bikolorka... Iwonko, dziękujemy za kolejną ślicznotkę!!!

11
lipiec
2012

Z odwiedzinami u Gluci
Wandzia-Glucia, która zamieszkała u naszej bliskiej rodziny w Poznaniu, ma się świetnie, jak pączek w maśle :)
Basiu, Piotrze, dziękuję, że tak cudownie się nią opiekujecie :) Duża buźka!

11
czerwca
2012

Nowe fotki Frani...
Wreszcie udało nam się zaktualizować galerię naszej niebieskiej koteczki - PL*Sepis GOOD 2 BE BACK.
Kilka fotek na zachętę prezentujemy poniżej:

5
maja
2012

Hellcia i Frania w Łodzi - powrót na wystawy :)
Wreszcie nadszedł czas, by wrócić po przerwie macierzyńskiej na ringi wystawowe :) Nasze dwie dziewczynki, czarnuszka - PL*Sepis HELL YEAH! i niebieściuch - PL*Sepis GOOD 2 BE BACK zadebiutowały podczas sobotniej wystawy w Łodzi. Pojechaliśmy tam razem z naszym synkiem i babcią, która dzielnie pomagała nam okiełznać zachwyconego wystawowym światem synka. Wojtuś rozdawał uśmiechy na prawo i lewo, a w klatce czarowała Frania i wiecznie rozbrykana czarna perełka Helcia :)

Rezultat jest lepszy niż byśmy się mogli spodziewać. Co prawda mimo pięknej oceny Frani nie udało się wywalczyć nominacji, ale młodziutka Helcia otrzymała nominację, a w panelu BIS jednogłośnie pokonała przepięknej urody niebieskookiego czarnego vana otrzymując tytuł BEST IN SHOW kitten 3-6, a na dokładkę w panelu Best In Category (wybór najlepszego spośród spośród zwycięskich kotki, kocura, kastrata i kociąt) w walce o tytuł Zwycięzca Polski zremisowała ze starszą koteczką, której musiała oddać pole pierwszeństwa w dogrywce, zajmując drugie miejsce w kategorii kotów perskich i egzotycznych!!!

To wspaniałe poczuć znów ten dreszczyk emocji i wzruszenia po tak długiej przerwie :) Dziękujemy!

4
marca
2012

Nowe zdjęcia
Czas pędzi jak szalony. Zetkowe dzieci skończyły już miesiąc, a niebieściuchy 5 miesięcy. Oto nowe fotki maluszków:

14
lutego
2012

Good 2 Be Back, Gimme a Kiss and Gonna Be the One - movies!
Oto nasze niebieściuszki w wieku 4 miesięcy:


14
lutego
2012

H-kociaki mają już 3 tygodnie :)
Zaczęły się pierwsze przemarsze przez porodówkę, i dwa maluchy szukały już drogi ucieczki, więc lada moment trzeba je przeprowadzić do większego kojczyka :)
Więcej zdjęć - tutaj »

14
lutego
2012

Ostatni miot Zeciątek już na świecie!
Nasza najkochańsza dziewczynka wydała na świat swój ostatni już miot kociaczków i tym samym przeszła na zasłużoną emeryturę. Obdarzyła nas czwórką maleństw w ślicznych kolorkach :) Dziś maleństwa mają już skończone 2 tygodnie i otwarte oczka :)
Więcej zdjęć - tutaj »

18
stycznia
2012

Kociaczkowe wieści...
Nadszedł czas rozstania... niebieściuszki to już poważne kotki, które powoli zaczynają się rozjeżdżać do swoich nowych domków. Pierwsza wyjechała nasza ukochana noskowa dziewczynka, Lusia (PL*Sepis GOOD LUCK). Lusinka trafiła do cudownego domu, będzie dotrzymywać towarzystwa w szalonych zabawach swojemu starszemu bratu - Guciaczkowi (PL*Sepis FEAR NO MORE). Pani Danusi dziękuję z całego serca za wspaniały dom dla dwóch naszych maleństw i za wielkie serce!

Wkrótce do nowego domku wyjedzie również Bercik (PL*Sepis GIGOLO). Za tym maluchem będziemy bardzo tęsknić, bo tego "gościa" nie da się nie kochać :) Nawet naszego Reksia okręcił sobie wokół małego pazurka :)

Na nowy domek czekają jeszcze Kisiel (PL*Sepis GIMME A KISS) i Smerfiaczek (PL*Sepis GONNA BE THE ONE). Te maluszki są z dnia na dzień coraz piękniejsze, więc mamy nadzieję, że trafią do osób, które ich potencjał wykorzystają tak jak na to zasługują :) A Frania (PL*Sepis GOOD 2 BE BACK) na razie nigdzie się nie wybiera, zobaczymy jak się będzie rozwijać :)

Oczywiście, minął miesiąc od ostatnich fotografii, więc czas to nadrobić - oto nasze 3 miesięczne maluszki i ich starsza siostra, 8 miesięczna Lelusia-Elusia (PL*Sepis EXTRA SPECIAL)
Więcej zdjęć - tutaj »

3
stycznia
2012

Młody hodowca ;)
:)

26
listopada
2011

Nasz synek ma już 3 miesiące!!!
Jak ten czas leci... Dopiero co oczekiwaliśmy jego narodzin, a dziś ten szkrab rozdaje swoje słodkie uśmiechy na prawo i lewo :)

29
września
2011

Nowy wygląd sepiskowej strony
Nareszcie znalazłam chwilę, by nowy projekt wrzucić online. Nowy wygląd strony rodził się w bólach (dosłownie), bo projektowanie odciągało moją uwagę od nasilających się skurczy porodowych :)

28
września
2011

Miot F - pożegnania
No i nastał ten dzień, kiedy ostatnia, ukochana dziewczynka z miotu Zetki i Yetika, wyjechała do swojego nowego domku. Wszystkie wyjątkowe F-dzieciaczki znalazły równie wyjątkowe domki, gdzie będą rozpieszczane tak, jak na to zasługują :) Guciaczku, Zorciu, Króweczko i Efciulko, szczęśliwego życia!!!

26
sierpnia
2011

Najlepszy miot w Sepiskowie!!!
Dziś rano, po 9 miesiącach oczekiwania, przyszedł na świat nasz najbardziej udany, acz skromny ilościowo miot - powitaliśmy na świecie naszego Synka - Wojtusia!!! Wojtuś jest silnym i zdrowym chłopcem, waży 3450g i mierzy 58cm :) Mamy nadzieję, że będzie rozwijał się zdrowo i wyrośnie na wspaniałego mężczyznę, który kocha wszystkie zwierzęta, jak jego rodzice :)

22
sierpnia
2011

4,5 miesięczne kocięta - pierwsza sesja plenerowa
Korzystając z ostatnich dni, kiedy mamy jeszcze trochę wolnego czasu przed narodzinami naszego synka, zrobiliśmy naszym maluszkom kilka zdjęć plenerowych. Taka odmiana bardzo im się spodobała i chętnie pobuszowałyby sobie po trawce, ale na razie musi im wystarczyć taki "spacerek". Większa relacja - na stronie » kociąt

26
maja
2011

Sesja studyjna
Dodaliśmy najnowsze i trochę starsze zdjęcia kociąt z miotów E i F.
Dziś maluchy znów zmieniły swoje lokum... Na ciut większe :) Trójka dziewczynek nauczyła się desantu z kojca, więc nie było dłużej sensu ograniczania im przestrzeni. Teraz z dziarsko uniesionymi antenkami ogonków biegają radośnie po całym domu, zachwycone nowymi możliwościami jakie się przed nimi otworzyły :)
Więcej zdjęć » kliknij tutaj

03
kwietnia
2011

Kruszon - 11 miesięcy
Najnowsze zdjęcia naszego C'mon & Kiss Me!, czyli Kruszonka :)
Więcej zdjęć » kliknij tutaj

17
lutego
2011

Didu - 7 miesięcy
Wczoraj nasz malutki Didu miał kolejną sesję zdjęciową, tym razem przed wyjazdem. Dziś rano poleciał do malowniczej Marsylii we Francji. Szczęśliwego życia, moje Słoneczko!

!!! NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODÓW !!!

kocięta perskie egzotyczne na sprzedaż

 

Hodowla kotów egzotycznych i perskich Sepis*PL

Marta Borkowska
Dąb Mały, (87-815 Smólnik), Polska

+48. 660 667 926
email: sepispl@gmail.com
Facebook - sepispl

Ostatnia aktualizacja:

Webdesign: Marta Borkowska - SEPIS Project
2005 - © Sepis*PL